Conny i jej walka z rakiem piersi.

”Teraz znowu mam jasny punkt”

Choruję na raka piersi. Otrzymałam opakowanie olejku z konopi z instytutu Medican Campus i mój stan szybko zaczął się poprawiać. Pewnego razu zażyłam go zbyt późno i wtedy od razu zauważyłam, jakie działanie ma na mnie olejek, ponieważ natychmiast dało się zauważyć spadek formy.
 

Olejek z konopi ma z pewnością pozytywny wpływ na mnie. To jest naprawdę świetne!"
 

Dzięki niemu też jestem spokojniejsza i mniej się stresuję, ponadto sypiam dużo lepiej. Jestem z tego powodu bardzo szczęśliwa! Neuropatia nie zniknęła, ale być może później się jej pozbędę. Uspokaja moje jelita, normalnie chodziłabym dziś do toalety 7 razy - jednak dzięki olejkowi potrzeba spadła do dwóch razy! Teraz znowu mam jasny punkt - tak to czuję.
 

„Stan szybko się poprawia. Podczas ostatniego badania piersi mój lekarz był bardzo zaskoczony, że zmniejszył się pewien parametr w mojej drugiej, zdrowej piersi"
 

Natychmiast powiedziałam: to z powodu olejku z konopi! Nie mogę tego oczywiście udowodnić, ale chirurg uznał to za bardzo interesujące. Odesłałam go do instytutu Medican campus, bo to piękna organizacja. Mam nadzieję, że uprawa konopi zostanie zalegalizowana. W ten sposób działalność przestępcza zostanie ograniczona, a odpowiednej jakości olejek z  konopi wreszcie wróci na rynek.